0
Ваш кошик порожній!
  • Гарантія та повернення

  Гарантія та повернення

  Наш інтернет-магазин надає гарантію (12 місяців) на всю нашу продукцію.

  Згідно з умовами гарантії, що надається, якщо протягом року куплений у нас прилад вийшов з ладу з вини виробника - ми обміняємо його на аналогічний новий, або повністю відшкодуємо Вам його вартість - це на Ваш вибір.

  Фраза З вини виробника означає, що куплена продукція не піддавалася стороннім фізичним і хімічним впливам, відсутні сліди контакту пристрою з рідинами, на пристрої відсутні сліди ударів, корпус не деформований, немає слідів спроби розкрити пристрій тощо.

  Що робити, якщо загубився гарантійний талон? Наявність талона для гарантійного обслуговування в нашому магазині зовсім не обов'язкова - достатньо буде назвати нам Ваші ім'я, місто і телефон.

  Ми піклуємося про наших клієнтів і про нашу репутацію, тому всіма силами намагаємося йти назустріч нашим покупцям в спірних ситуаціях.

  Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

  Ми не прихильники тривалої паперової або іншої тяганини і дбаємо про ваш комфорт. Тому ви можете розраховувати на якнайшвидший обмін або повернення коштів. Зазвичай повернення коштів відбувається відразу після зворотнього відправлення товару. Термін обміну залежить від швидкості роботи служби доставки та зазвичай займає 1-2 робочі дні.

  Якщо у Вас виникли ще якісь питання щодо роботи нашого магазину - звертайтеся, з радістю на них відповімо.